Skip to main content

Fall Carnival Raffle Winners

  RAFFLE PRIZE ELIGIBLE   TO WIN

WINNER(S) NAME

WINNERS GRADE
1 Pizza + Tangelo w. Mr. Sullivan 2nd+3rd Andrew Morelli 2
2 Pizza + Tangelo w. Mr. Sullivan 4th + 5th Emilie Dolge 5
3 Kindergarten Tree Planting-Kathan K Alyssa Won K
4 Kindergarten Tree Planting-Lorie K Matilda Nelsen K
5 Kindergarten Tree Planting-Gessling K Jack Herskowitz K
6 1st Grade Movie + Cocoa-Bailey 1st Aria Salvi 1
7 1st Grade Movie + Cocoa-O'Connell 1st Heyab Ocbai 1
8 1st Grade Movie + Cocoa-Strohmeyer 1st Clara Shin 1
9 2nd Grade Story Hour-Thomson 2nd Emery Spires 2
10 2nd Grade Story Hour-Guidi 2nd Sophia Salay 2
11 2nd Grade Story Hour-Webster 2nd Agatha Puffer 2
12 Rockets w/the 3rd Grade-Berkman 3rd Matthew Morelli 3
13 Rockets w/the 3rd Grade-Berkman 3rd Delaney Warner 3
14 Rockets w/the 3rd Grade-Johnson 3rd Heidi Vanhouten 3
15 Rockets w/the 3rd Grade-Johnson 3rd Avie Shin 3
16 Rockets w/the 3rd Grade-Ralph 3rd Zoe Anderman 3
17 Rockets w/the 3rd Grade-Ralph 3rd Addison Davis 3
18 Lunch in the Garden-Culleton 4th Michelle Rogenman 4
19 Lunch in the Garden-Drury 4th Nikko Wang 4
20 Lunch in the Gardens-McMullen 4th Eli Levenfeld 4
21 Ice Cream Sundae Party-Cavallero 5th Kaelyn Abeyta 5
22 Ice Cream Sundae-Greer 5th Mia Taylor 5
23 Ice Cream Sundae-Gubster 5th Zack Seidler 5
24 Sewing w/Mrs. Gillbanks 4th +5th Alara Nee 4
25 Sewing w/Mrs. Gillbanks 4th +5th Tori Gilbert 5
26 Sewing w/Mrs. Gillbanks 4th+5th Eloise Gafni 4
27 Sewing w/Mrs. Gillbanks 4th+5th Kaitlyn Yee 4
28 Lunch in Computer Lab w/Mrs. Ross 3rd Jack Seitler 3
29 Lunch in Computer Lab w/Mrs. Ross 4th Eli Levenfeld 4
30 Lunch in Computer Lab w/Mrs. Ross 5th Haben Ocbai 5
31 Lunch in Art Studio w/ Mrs. Larson K-5th Sophia Salay 2
32 Rheem Swag Bag K-5th Miranda Pinkston 3
33 Rheem Swag Bag K-5th Leyla Nee 1
34 Month Supply GoGo Squeez K-5th Haben Ocbai 5
35 Excel Basketball Camp K-5th Wells Colhoun K
36 Dreyer's Ice Cream For 6 months K-5th Heyab Ocbai 1
37 Dreyer's Ice Cream For 6 months K-5th Ian Anderman K
38 Chipotle K-5th Thomas Eirich 4
39 Joy in Motion Gift Basket K-5th Hope Anderson 2
40 Berkeley Rep Tickets K-5th Haley Plantinga 3
41 de Young/Legion of Honor K-5th Beau Bourget 3
42 Capa Dance K-5th Hope Anderson 2
43 Sigikid K-5th Jackson Parasidis K
44 Sigikid K-5th Ophelia Olesko 1
45 Walt Disney Muesum K-5th Paige Chaffin 1
46 SP-Guidi Bag 2nd-5th Zoe Anderman 3
47 Zoonie's K-5th Quinn Cohen 2
48 Loards Ice Cream K-5th Zoe Branford-LaCour 3
49 Yogurt Shack K-5th Lander Carpenter 2
50 Yogurt Shack K-5th Ander Petersen 4
51 Penninis Pizza K-5th Paige Chaffin 1
52 SMC Mens Basketball K-5th Cole Grakauskas 2
53 SMC Womens Basketball K-5th Aria Salvi 1
54 SMC Mens  Tickets K-5th Cole Grakauskas 2
55 SMC Womens Game Tickets K-5th Ella Eastep 3